MCR01MRTJ155
MFR.Part #
MCR01MRTJ155
JLCPCB Part #
C19470259
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS