SFR03EZPJ203
MFR.Part #
SFR03EZPJ203
JLCPCB Part #
C6480190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS