RB551VM-40FHTE-17
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB551VM-40FHTE-17
JLCPCB Part #
C2909775
Description
1A 200mA 300uA@40V 40V 430mV@200mA Independent SOD-323 Schottky Diodes ROHS