DF3024F25WV
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF3024F25WV
JLCPCB Part #
C6224921
Package
QFP-100(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 128KB 16 Bit 25MHz 3V~3.6V 4KB 70 8bit Built-in FLASH Others QFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)