DF3028F25V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF3028F25V
JLCPCB Part #
C3233182
Package
QFP-100(14x14)
Description
10bit 25MHz 384KB 3V~3.6V 70 8bit Others QFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS