71256SA15PZGI8
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
71256SA15PZGI8
JLCPCB Part #
C6463324
Package
TSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 150mA 15mA 15ns 256Kbit 4.5V~5.5V Parallel Port (Parallel) TSOP-28 SRAM ROHS