160-131-JTW
MFR.Part #
160-131-JTW
JLCPCB Part #
C17360833
Description
-65℃~+350℃ 130Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS