GP55-1151-FBW
MFR.Part #
GP55-1151-FBW
JLCPCB Part #
C17687742
Description
-55℃~+160℃ 1.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS