160-151-JTW
MFR.Part #
160-151-JTW
JLCPCB Part #
C17342050
Description
-65℃~+350℃ 150Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS