135-2R7-JTW
MFR.Part #
135-2R7-JTW
JLCPCB Part #
C17676309
Description
-65℃~+350℃ 2.7Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS