160-121-JTW
MFR.Part #
160-121-JTW
JLCPCB Part #
C17210900
Description
-65℃~+350℃ 120Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS