B210250V224J7ABLBY
Extended
Manufacturer
QIXING
MFR.Part #
B210250V224J7ABLBY
JLCPCB Part #
C2979899
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 250V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS