B220630V224J15BLBY
MFR.Part #
B220630V224J15BLBY
JLCPCB Part #
C2979909
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS