X2-0310A154K10WLBR
MFR.Part #
X2-0310A154K10WLBR
JLCPCB Part #
C7472999
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 250V、275V、305V、310V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS