B211000V103J10BLBY
MFR.Part #
B211000V103J10BLBY
JLCPCB Part #
C3024430
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS