PDMCAT1065-501MLN
MFR.Part #
PDMCAT1065-501MLN
JLCPCB Part #
C5158821
Package
Plugin,13x7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15mΩ 2 500uH@1kHz 600V 8A 插件,13x7.5mm Common Mode Filters ROHS