PCAQ1211FA-800
MFR.Part #
PCAQ1211FA-800
JLCPCB Part #
C784883
Package
SMD,12x10.8x6.4mm
Description
10A 2mΩ 80Ω@100MHz SMD,12x10.8x6.4mm Common Mode Filters ROHS