PCAQ4520FA-102
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PCAQ4520FA-102
JLCPCB Part #
C784866
Package
SMD,4.75x4.5x2mm
Description
1kΩ@100MHz 2.1A 68mΩ SMD,4.75x4.5x2mm Common Mode Filters ROHS