PSPMAA1270H-221M-CBF
MFR.Part #
PSPMAA1270H-221M-CBF
JLCPCB Part #
C5273828
Package
SMD,13.2x12.8mm
Description
220uH 320mΩ 3A 5A Molded Inductor ±20% SMD,13.2x12.8mm Power Inductors ROHS