PCAQ3216B-161T035
MFR.Part #
PCAQ3216B-161T035
JLCPCB Part #
C2926975
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 160Ω@100MHz 2 350mA 400mΩ 50V 50V 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS