PBBHAQ1005H-121T20
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PBBHAQ1005H-121T20
JLCPCB Part #
C52178015
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 2A 95mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS