PCAQ7060FA-701
MFR.Part #
PCAQ7060FA-701
JLCPCB Part #
C784874
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-25℃~+100℃ 10MΩ 125V 125V 125V 15mΩ 2 4A 700Ω@100MHz SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS