PCAQ4520MB-701
MFR.Part #
PCAQ4520MB-701
JLCPCB Part #
C2916901
Package
SMD-4P,4.8x4.5mm
Description
-25℃~+125℃ 10MΩ 2 2.2A 50V 50V 59mΩ 700Ω@100MHz SMD-4P,4.8x4.5mm Common Mode Filters ROHS