PSPMAA0402-100M-ANP
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PSPMAA0402-100M-ANP
JLCPCB Part #
C436512
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.2A 10uH 2.2A 282mΩ ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS