JW1AFSN-DC48V-TV
MFR.Part #
JW1AFSN-DC48V-TV
JLCPCB Part #
C6281645
Package
Plugin
Description
-40℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 15ms 30V@DC、250V@AC 48V 5ms Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS