ERJ-U01F8203C
MFR.Part #
ERJ-U01F8203C
JLCPCB Part #
C1860223
Description
-55℃~+125℃ 50mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS