ERJ-P14D2801U
MFR.Part #
ERJ-P14D2801U
JLCPCB Part #
C4065597
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS