ERG-2SJ160V
MFR.Part #
ERG-2SJ160V
JLCPCB Part #
C6034614
Description
-55℃~+200℃ 16Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS