ERJ-UP8J913V
MFR.Part #
ERJ-UP8J913V
JLCPCB Part #
C4239148
Description
-55℃~+155℃ 660mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS