JW1AFSN-DC48V-TV-F
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JW1AFSN-DC48V-TV-F
JLCPCB Part #
C1566099
Package
Plugin,12.8x28.6mm
Description
-40℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 30V@DC、250V@AC 48V 5A 5ms AgSnO2 插件,12.8x28.6mm Power Relays ROHS