EXB-N8V433JX
MFR.Part #
EXB-N8V433JX
JLCPCB Part #
C1732279
Package
0402x4
Description
31mW 4 43kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS