ERJ-P03D3901V
MFR.Part #
ERJ-P03D3901V
JLCPCB Part #
C4151599
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS