EXB-N8V430JX
MFR.Part #
EXB-N8V430JX
JLCPCB Part #
C5700425
Package
0804
Description
31mW 4 43Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS