ERJ-T06J160V
MFR.Part #
ERJ-T06J160V
JLCPCB Part #
C4051529
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS