TC124-FR-0773R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TC124-FR-0773R2L
JLCPCB Part #
C1733025
Package
0402x4
Description
4 62.5mW 73.2Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS