ERJ-U1DF5901U
MFR.Part #
ERJ-U1DF5901U
JLCPCB Part #
C1014773
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS