ERJ-S06F1800V
MFR.Part #
ERJ-S06F1800V
JLCPCB Part #
C2112618
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS