ERJ-XGNF84R5Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF84R5Y
JLCPCB Part #
C2127922
Description
-55℃~+125℃ 31mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS