ERJ-12NF6653U
MFR.Part #
ERJ-12NF6653U
JLCPCB Part #
C20019335
Description
-55℃~+155℃ 665kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS