ERJ-6RBD8251V
MFR.Part #
ERJ-6RBD8251V
JLCPCB Part #
C4296184
Description
-55℃~+125℃ 100mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS