ERJ-U1DF3002U
MFR.Part #
ERJ-U1DF3002U
JLCPCB Part #
C1861323
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS