ERA-3VPB1961V
MFR.Part #
ERA-3VPB1961V
JLCPCB Part #
C4227326
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS