ERJ-U0XF5600Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF5600Y
JLCPCB Part #
C1512666
Description
-55℃~+125℃ 31mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS