ERJ-1GJJ240C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ240C
JLCPCB Part #
C20022442
Description
-55℃~+125℃ 24Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS