EET-HD2W271JJ
MFR.Part #
EET-HD2W271JJ
Description
-25℃~+105℃ 1.666A@10kHz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 42mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS