ERJ-U1DF3001U
MFR.Part #
ERJ-U1DF3001U
JLCPCB Part #
C1861218
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS