ERJ-U0XF93R1Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF93R1Y
JLCPCB Part #
C4135469
Description
-55℃~+125℃ 31mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS