ERJPA3F3300V
MFR.Part #
ERJPA3F3300V
JLCPCB Part #
C441918
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS