ECW-H20222JV
MFR.Part #
ECW-H20222JV
JLCPCB Part #
C5686505
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2nF 2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS