ERA-6ARB1741V
MFR.Part #
ERA-6ARB1741V
JLCPCB Part #
C20016385
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS